Bursa Klima Teknik Servisi

Klima Servisi olarak Bursa çapında tüm markalara servis seçeneği sunmaktayız. Bursa  Teknik Servisi tüm marka Klimalarda  tüm ilçelere 7/24 profosyonel teknik destek sağlamaktadır. Bursa Klima Teknik Servisi sizlere verdiği tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl parça ve onarım garantisi sunmaktadır. Bursa Klima Teknik Servis gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Firmamız müşterilerimizin Klima ürünlerinden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikayetlerinin en düşük seviyeye indirilmesini sağlamaktadır.  Bursa Klima servisi Klimalarınızda oluşabilecek problemler için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen çağrıları beklemektedir.

Bursa Klima Teknik Servimizden almış olduğunuz tüm Klima onarım hizmetlerinde servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis ekibimiz Klima onarım ve bakım işlemini tamamladıktan sonra size onarım garanti belgesini  sunacaktır.

Klima Teknik Servisi

Klima  Teknik servis personellerimizin size teslim ettiği Klima onarım garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır.  Aynı sorunun tekrar meydana gelmesi durumunda Bursa Klima Teknik Servimizden ücretsiz arıza onarımı talebinde bulunabilirsiniz.  Klimanızdaki tekrarlayan sorun çözülünceye dek Bursa Klima Teknik Servimizden ücretsiz Klima teknik servis ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Bursa Klima teknik servis firmamız siz değerli Bursa halkına Klima, klima, kombi, fırın, Klima ve Klima gibi ürünlerinde  cihazına uygulanan işlemin tarafımızdan 1 yıl garantili uygulamaktadır. Klima  servisimiz tarafından onarılıp teslimi yapıldıktan sonraki 1 yıl içerisinde cihazın aynı sorunu tekrar vermesi halinde ücretsiz olarak cihazınıza tekrar bakılacaktır.  Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmetinizdeyiz..

Bursa Klima tamir bakım servisleri olarak siz müşterilerimiz  Klima cihazlarımız tamir bakım onarım gibi ihtiyaçlar duyabilirsiniz. Sizler kaliteli hizmet almak için bizleri arayın yeter.

Bursa Klima tamircileri siz müşterilerimizin Klima arızaların da bizleri arayabilirsiniz.Bursa Klima arıza tamiri için kayıt oluşturun aynı gün içerisin de gelelim Klima cihazınızın tamirini bakımını özenle yapalım. Bizimle aşağıdaki numaradan iletişime geçebilirsiniz. Bursa Klima Teknik Servisi ,Bursa ariston Klima Servisi, Arçelik Klima Teknik Servisi,Bosch Klima Servisi,Regal,İndesit,Hotpoint Baymak Klima tamiri yapılmaktadır.

 

Beyaz Eşyanız mı Arızalandı? Hemen Bizi Arayın

7/24 Acil Yardım